Reklam Bayrağı

Olta Bayrak son zamanlarda en çok tercih edilen, şekli dolayısıyla rüzgardan ve yağmurdan etkilenmediği için firmaların önemle üzerinde durduğu, 360 derece dönebilen, herkes tarafından rahatlıkla görülebilen bir bayrak türüdür. Olta Bayrak iki farklı şekilde üretilen bir bayrak türüdür.

Bir çeşidi altında bidon konularak sabitlenmek suretiyle şekillendirilen, diğeri çakma aparatıyla yere çakılmak suretiyle sabitlenebilen sert zeminlerde de rahatlıkla sabitleyebileceğiniz aparatlara sahip bir olta bayrak çeşididir.

 

Reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılabilen olta bayrak düzgün görünümü ve sabit şekliyle en çok tercih edilen bayrak türleri arasındadır. Her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilmesi, özellikle sahil bölgelerinde, rüzgarlı alanlarda sabit durabilmesi ve estetik görünümüyle herkesin dikkatini kolayca çekebilmektedir.

 

Ayrıca taşınması ve montajı da çok rahat olan olta bayrak imalatında da firmamızın deneyiminden, kaliteli ve hatasız üretim tekniğinden bizi arayarak faydalanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sosyal Medya

Sertifikalar

İstanbul Bayrak   Tel: (0212) 233 29 09 - (0212) 233 05 01 Fax: (0212) 233 05 01 E-mail: info@istanbulbayrak.net istanbulbayrak@hotmail.com Adres: Hürriyet Mah. Mazi Sok. No: 14 - Çağlayan / İstanbul
© 2014 İstanbul Bayrak - Bayrak İmalatı | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım: Güzel Web Tasarım.com